Zadzwoń do nas:
+48 604 39 67 67


Napisz do nas:
powerwashers.psc@gmail.com

Koszty

Niektóre firmy, ich właściciele bądź zarządcy niechętnie korzystają z usług profesjonalnej firmy sprzątającej. W większości przypadków przede wszystkim wynika to z obawy wzrostu kosztów w firmie. Dlatego z przekonaniem, że o czystości wiedzą wystarczająco dużo, inwestują w ogólnodostępne środki czystości, a odpowiedzialnością za jej utrzymanie obarczają pracowników piastujących inne stanowiska (kasjer, dozorca).

Jednak, mimo że takie alternatywy są często stosowane, aby uniknąć z pozoru dodatkowych wydatków, to na dłuższą metę są nieopłacalne i dość kosztowne. Istnieje bowiem wiele korzyści finansowych z wynajmu PowerWashers PSC.  Oto tylko kilka z nich:

Profesjonalne podejście do czystości pomoże twojej firmie przyciągnąć nowych klientów.

Bez wątpienia, firma sprzątająca może zrobić o wiele lepszą pracę w utrzymaniu czystości, niż pracownicy firmy, którzy nie są zawodowymi sprzątaczami. Kiedy firmy płacą za wynajem firmy sprzątającej, żeby uzyskać wykwalifikowaną pomoc, to tak naprawdę inwestują w swój własny biznes. Sprawiają, że ich działalność staje się dla potencjalnego klienta bardziej zachęcająca. Klienci, którzy są zadowoleni z wyglądu firmy są o wiele bardziej prawdopodobnymi kontrahentami dla niej. W dłuższej perspektywie oznacza to więcej biznesu dla firmy, co sprawia, że warto zainwestować w PowerWashers PSC.

Wynajem firmy sprzątającej może zapobiec rotacji pracowników

Każda firma wie, że zatrudnienie nowego pracownika wprowadza dodatkowe koszty szkolenia i zatrudnienia. Lepiej zatrzymać wykwalifikowanych pracowników niż szukać nowych, ponieważ  zawsze spowalnia to działania firmy. Proces może potrwać miesiące, które mogą ograniczyć wydajność. Według badań, poza wynagrodzeniem i atmosferą w pracy ważnym aspektem, dla którego pracownik nie decyduje się na zmianę zatrudnienia, jest czystość i higiena otoczenia. Ponieważ ma to bezpośredni związek ze zdrowiem. Na szczęście jednym ze sposobów, aby zapobiec rotacji pracowników jest wynajęcie profesjonalnej firmy sprzątającej, która zadba o zdrowie i poczucie bezpieczeństwa w Twojej firmie.

Wynajęcie profesjonalnej firmy pozwala zaoszczędzić na zatrudnieniu dodatkowego pracownika.

Niektóre firmy decydują się zatrudniać pracowników w niepełnym lub w pełnym wymiarze czasu woźnego, bądź sprzątaczki. Na pierwszy rzut oka może to wydawać się tańsze niż płacenie za usługi sprzątania. Jednak biorąc pod uwagę koszty zapewnienia świadczeń, w celu utrzymania pracownika np. w przypadku gdy jest chory, itp., okazuje się, że w dłuższej perspektywie wynajęcie firmy sprzątającej jest o wiele bardziej korzystne i może zaoszczędzić firmie wiele pieniędzy, równocześnie podnosząc standardy czystości.

Wynajem firmy sprzątającej chroni przed chorobami

Jak powszechnie wiadomo wirusy i bakterie przenoszą się najbardziej w brudnych lub tylko z pozoru czystych pomieszczeniach. Jeżeli pracownicy chorują, firma ma spadki wydajności, przynajmniej tymczasowo. Profesjonalny odkurzacz może pomóc zmniejszyć liczbę zachorowań w miejscu pracy.  Usługa taka zapewnia dokładne czyszczenie, które efektywnie zabija zarazki i może zmniejszyć zachorowalność w biurze.