Zadzwoń do nas:
+48 604 39 67 67


Napisz do nas:
powerwashers.psc@gmail.com

Czyszczenie schodów ruchomych

W większości przypadków czyszczenie schodów ruchomym nie można ograniczyć  do tradycyjnych metod czyszczenia, które polegają na ręcznym usuwaniu brudu i stosowaniem zbyt agresywnych środków chemicznych. Podczas czyszczenia istnieje możliwość zalania silnika napędowego i elementów elektrycznych wodą, co jest niezwykle niebezpieczne dla użytkowników. Mechaniczne czyszczenie na sucho to sposób, który jest w stanie jedynie usunąć brud z poziomej części stopnia, pozostawiając pionową – najbardziej widoczną wciąż brudną. Szczotki czyszczące w maszynach usuwają ochronną powłokę, powodując zarysowania a następnie szybsze zabrudzanie się powierzchni. Nasza metoda czyszczenia, z użyciem wilgoci, pozwala gruntownie a przy tym bezpiecznie i szybko doczyścić schody zachowując długotrwały efekt czystości czego następstwem jest pozostawienie powierzchni zabezpieczającej w nienaruszonym stanie.

Nasza oferta eliminuje te wszystkie problemy, dlatego umówcie się Państwo z nami już dziś.

Wykonujemy bezpłatne próby w obrębie województwa kujawsko- pomorskiego.

Etapy czyszczenia

Etap 1 – oględziny schodów

To jest pierwsza i najważniejsza część wykonania usługi. Polega ona na rozeznaniu,  jakiego typu są to schody. W jaki sposób są wykonane, jak są zabezpieczone oraz  jak mocno są zabrudzone i przede wszystkim czym. Od prawidłowego rozpoznania zależy dalszy wybór odpowiedniej chemii, po to aby przypadkiem nie uszkodzić powierzchni schodów.

Etap 2 – odkurzanie schodów  

Należy usunąć luźny brud tak, aby podczas właściwego czyszczenia nie dostawał się do mechanizmu schodów. Do usunięcia nie stosuje się zwykłych odkurzaczy, tylko specjalnych urządzeń szczotkowych, które odrywają zabrudzenia od schodów.

Etap 3 – zasadnicze czyszczenie schodów przy zastosowaniu specjalistycznego urządzenia

Urządzenie jest specjalistycznie stworzone do wykonywania tego zadania. Jednocześnie potrafi czyścić 2 powierzchnie. Dzięki wbudowanym programom oraz odpowiednio dopasowanej chemii jest wstanie mechanicznie usunąć każdy brud bez niszczenia powłoki ochronnej schodów.

Etap 4 – kosmetologia

Usuwanie pozostałości smarów i olejów z miejsc trudno dostępnych dla urządzenia