Zadzwoń do nas:
+48 604 39 67 67


Napisz do nas:
powerwashers.psc@gmail.com

Polimery

Codzienna pielęgnacja i konserwacja podłoża, po którym chodzimy jest bardzo ważna. Każda niezabezpieczona lub źle użytkowana powierzchnia szybciej traci swoje walory i właściwości. Z tego powodu każdy producent powierzchni użytkowych z minimalnych współczynnikiem chłonności zaleca aby zostały one zabezpieczone podkładami polimerowymi.

Polimery do impregnacji powierzchni to płynne uretany i akryle, które po wyschnięciu zamieniają się w warstwę ochronną odporną na zabrudzenia, zarysowania i  nasiąkanie.

Jako firma specjalizująca się w kładzeniu warstw ochronnych staramy się aby każdy nasz klient był zadowolony a środki, które stosujemy były najwyższej jakości. Bezpośrednia współpraca z producentem światowej marki środków polimerowych SWISH pozwala nam na dobranie odpowiednich środków do pielęgnowanych powierzchni.

System impregnacji firmy PowerWashers to profesjonalne rozwiązanie najwyższej klasy. Proces impregnacji przebiega następująco: nawilżamy powierzchnię roztworem rozpuszczającym pozostałości budowlane lub w przypadku wcześniej impregnowanych powierzchni pozostałości starego polimeru, następnie maszynami wolnoobrotowymi wyposażonymi w pady ścierne doczyszczamy  i wygładzamy posadzkę. Pozostałe chemikalia oraz maź zdejmujemy za pomocą specjalnych odkurzaczy. Posadzkę zmywamy czysta wodą a następnie nakładamy pierwszą warstwę uszczelniającą. Po wyschnięciu pierwszej warstwy nakładamy następną i kolejną. Po wyschnięciu wszystkich warstw wysokoobrotowymi maszynami przypalamy polimer dzięki czemu uzyskujemy wysoki połysk powierzchni.