Zadzwoń do nas:
+48 604 39 67 67


Napisz do nas:
powerwashers.psc@gmail.com

Przedszkola i szkoły

Przedszkola i szkoły to niewątpliwie te miejsca, gdzie w jednym czasie znajduje się wiele osób. To również miejsca, gdzie porządek i higiena stoją na pierwszym miejscu, aby zapewnić bezpieczeństwo i zdrowie w tych placówkach. Wydają one mnóstwo pieniędzy na personel sprzątający oraz środki do utrzymania czystości. Do pewnego czasu jest to wystarczające, lecz po pewnym czasie widać, że pomimo starań dywany i wykładziny coraz bardziej zabrudzają się i szarzeją, zaś powierzchnie twarde  utrzymują zwartą konsystencję wtartego brudu. Niestety cały ten brud to szereg niebezpiecznych substancji i czynników przyśpieszających roznoszenie chorób wśród dzieci i młodzieży. Najlepszym dowodem tego jest duży odsetek zachorowalności w przedszkolach. Dzieje się tak, ponieważ potoczny brud próbuje się usunąć za pomocą chemii, która później nie jest w żaden sposób eliminowana z otoczenia. Czyli mówiąc prościej na bakterie i wirusy leje się chemię i zostawia, co ma bezpośredni wpływ na zdrowie podopiecznych.

Aby temu zapobiec i pozbyć się utrwalonego brudu z dywanów, wykładzin i powierzchni twardych, nasza firma korzysta z opatentowanego systemu ekstrakcyjnemu. System pozawala na szybkie i skuteczne wyczyszczenie każdej powierzchni, tak aby w krótkim czasie można było ją użytkować. Zabezpiecza również przed dalszym nasiąkaniem powierzchni brudem, dzięki czemu zaoszczędza państwa czas i pieniądze, a pod względem czystości i higieny wynosi państwa placówkę ponad standardy.

Naszą markę budujemy na wzajemnym zaufaniu, dlatego nie wierz nam na słowo, tylko skontaktuj się z nami i umów się bezpłatną próbę. Samemu przekonacie się państwo czy warto zmienić podejście do czystości, a w razie zainteresowania, nasz przedstawiciel przedłoży Państwu najlepszą ofertę jaka będzie dostępna na dany moment.

Problemy, z którymi najczęściej spotkać się można w tego typu obiektach

plytki wykladzina