Zadzwoń do nas:
+48 604 39 67 67


Napisz do nas:
powerwashers.psc@gmail.com

Szlif betonu

Super Beton System

Super Beton System jest metodą opatentowaną i rozwijaną przez firmę Klindex, światowego lidera rynku w zakresie szlifowania posadzek kamiennych i betonowych. Dzięki unikatowej technice, wiedzy i ciągłej współpracy z firmą Klindex przekształcamy zwykły beton w błyszczące piękno, łatwe do utrzymania pod względem czystości i ergonomii.

Super Beton System daje 8-krotnie twardszą, błyszczącą, estetyczną oraz przyjazną dla środowiska powierzchnię. W dłuższym okresie eksploatacji jest najbardziej ekonomiczną technologią na całym świecie stosowaną przez  największe koncerny.

Barwienie betonu

Na życzenie klienta zamienimy zwykła szarą posadzkę betonową w pięknie ubarwioną i połyskującą posadzkę.

Dzięki swoim zaletom Super Beton System jest wykorzystywany w magazynach, zakładach przemysłowych, galeriach handlowych, sklepach, garażach, salonach samochodowych obiektach ekspozycyjnych oraz wnętrzach mieszkalnych.

Ze względu na jego relatywnie niski koszt związany z wysoką trwałością, długim czasem użytkowania, bardzo wysokim współczynnikiem odporności na ścieranie oraz wykończeniem w postaci wysokiego połysku Super Beton System staje się nowym wyznacznikiem standardów.